Bezircioğlu

Biz Kimiz

1973 Yılında kurulan BEZİRCİOĞLU LTD.ŞTİ . demir çelik alım satımıyla girdiği sektörde , kısa zamanda göstermiş olduğu başarılarla kendisini kanıtlayıp 1996 yılı itibariyle “BEZİRCİOĞLU” Markası ile menteşe ve aksesuarlar üreterek sektöründe üst sıralarda yerini hak ederek almıştır.

Almış olduğumuz kalite belgeleri ile sürekli yeni projeler üreterek müşteri memnuniyetini üst derecede tutan firmamız , ürün ve hizmet kalitesini artırarak yeni ürün tasarımları ile sürekli ürün yelpazesini genişletmektedir.

Hedefimiz sürekli ve yenilikçi olmaktır. Bu anlayışla üretim alanını 5000 m2 çıkartan firmamız daha geniş bir alanda çalışmalarına devam etmektedir.

20’yi aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız yurt içinde ve yurt dışında sektörü ile ilgili katıldığı fuarlar sayesinde “BEZİRCİOĞLU” markasının dünyada tanınmasını sağlamıştır. Yenilikçi AR-GE sayesinde , her zaman müşteri istekleri doğrultusunda sürekli yeni ürün çalışmaları yapan firmamız kaliteli hizmet etmek için çalışmaktadır.

Bezircioğlu

Kalite Politikamız

Teknolojik gelişmeleri izleyerek ürün kalitesini sürekli yükseltmek,
Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,

Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve müşteri taleplerinde en iyi memnuniyeti sağlamaktır.

Kalite ile özdeşleşmiş marka değerimizi, dünya çapında yükseltip, sektördeki lider firmalar arasında yer almak,

Üretimi planlı ve uygun bir şekilde genişletip, ihracatımızı arttırmak ve bu sayede Türkiye’ye döviz girdisi sağlamak,

Yaptığımız yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine destek olmak.

Bezircioğlu

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Bezircioğlu

Misyon & Vizyon

Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ,
Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,

Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek , aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,

İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,

Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek.

Bezircioğlu

Tanıtım Videomuz

Beizrcioğlu

Bizim İçin Ne Söylediler ?

Nullam orci dui, dictum et magna sollicitudin, tempor blandit erat. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Morbi viverra volutpat ex, id pellentesque felis volutpat eu. Etiam mattis laoreet leo sed accumsan. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum.

by Patric Stone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi viverra volutpat ex, id pellentesque felis volutpat eu. Nullam facilisis at turpis eu faucibus. In dignissim, enim eu ornare aliquet, metus ex tempor neque, sit amet efficitur turpis lorem et odio.

by Hugo James

Morbi viverra volutpat ex, id pellentesque felis volutpat eu. Duis et tellus imperdiet, lacinia risus id, tincidunt ipsum. Integer euismod elit vel nibh commodo, at consequat nisl rhoncus. Etiam mattis laoreet leo sed accumsan. Aliquam tempor lorem odio, non aliquam nunc egestas in.

by Stefanie Rashford

Nullam orci dui, dictum et magna sollicitudin, tempor blandit erat. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum. Donec placerat, orci vel consequat mattis, sapien lacus pretium mi, sed lacinia dolor nibh non mi.

by Anastasia Stone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam facilisis at turpis eu faucibus. In dignissim, enim eu ornare aliquet, metus ex tempor neque, sit amet efficitur turpis lorem et odio.

by Patricia James
Top
×

Powered by WhatsApp Chat

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?